نمایش دادن همه 10 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36

پاور سوئیچ شبکه سیسکو PWR-C1-715WAC

9,500,000 تومان
پاور سوئیچ شبکه سیسکو PWR-C1-715WAC پاور سوئیچ شبکه سیسکو PWR-C1-715WAC  یکی از مقاوم ترین و پرفروش ترین دیوایس هاتی موجود در بازار تجهیزات

روتر سیسکو ASR 1002-X

180,000,000 تومان
Router Cisco ASR 1002-X روتر ها که به آن ها مسیر یاب هم می گویند تجهیزات فیزیکی هستند که چندین

روتر سیسکو C888-K9

2,500,000 تومان
 روتر سیسکو C888-K9  روتر سیسکو C888-K9 در ابعاد 44*325*264 میلیمتر و با وزن 2.5 کیلوگرم در بازار تجهیزات شبکه به

سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24TS-L

27,500,000 تومان
سوئیچ شبکه سیسکو 24 پورت WS-C2960X-24TS-L این محصول توسط شرکت سیسکو در بازار با مدل WS-C2960X-24TS-L شناخته شده که در

سوئیچ شبکه سیسکو 24 پورت WS-C2960+ 24PC-L

14,000,000 تومان 13,000,000 تومان
مشخصات فنی سوئیچ شبکه سیسکو 24 پورت WS-C2960+ 24PC-L هر یک از سوئیچ های موجود از قابلیت ها و ویژگی

ماژول سیسکو Module Cisco PVDM2-16

250,000 تومان
ماژول سیسکو Module Cisco PVDM2-16 ویژگی های ماژول سیسکو Module Cisco PVDM2-16 Device Type: Voice / fax module Framing Format:

ماژول سیسکو Module Cisco PVDM2-8

250,000 تومان
ماژول سیسکو Module Cisco PVDM2-8 مشخصات فنی ماژول سیسکو Module Cisco PVDM2-8 Data Compression Protocol: G.729, G.711, G.723.1, G.728, G.726, G.729.A, G.729.B,

ماژول سیسکو مدل GLC-SX-MM

250,000 تومان
ماژول شبکه Cisco SFPlus GLC-SX-MM Device Type: Transceiver module Form Factor: Plug-in module Interface (Bus) Type: SFP , mini-GBIC Connectivity

ماژول صدا سیسکو VIC-4FXS-DID

1,000,000 تومان
ماژول صدا Cisco VIC-4FXS-DID ماژول سیسکو مدل VIC-4FXS/DID یک ماژول صدا است که دارای 4 پورت FXS می باشد و

ماژول فیبر نوری GLC-T

400,000 تومان
ماژول فیبر نوری GLC-T دارای ویژگی 1000Base-LX/LH می‌باشد و قابل استفاده  در حالت‌‎های MultiMode و SingleMode است.ویژگی 1000BASE-LX / LH